BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 8892140
nr 889 2140
Kandelabrar
Ett par, Sent 1800-tal, nysilver, höjd: 51
Utrop:
3.600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:38:30
1.500 kr
1.600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.